Oferta

Referencje

Certyfikaty

Publikacje

Bio

Kontakt

Adrian Andrzejczyk

Jestem specjalistą ds. marketingu internetowego zawodowo związanym z branżą od 2009 roku. Swoją wiedzę zdobyłem epirycznie jak również na studiach oraz licznych szkoleniach i kursach. Stale się rozwijam podnosząc kwalifikacje.

Historia zawodowa

Przygodę rozpocząłem tworząc od zera sklepy internetowe z galanterią oraz akcesoriami militarnymi (ASG) które po 2 latach działalności zostały sprzedane jako gotowy biznes. Pierwszy szybki start up. Przez kolejne lata pracowałem jako specjalista do spraw marketingu obsługując firmy w zakresie 360’ z naciskiem na najlepiej performujące źródła ruchu czyli SEO/SEM ale uwzględniając także Social Media Marketing oraz wyszukując alternatywnych źródeł ruchu i promocji jak programy afiliacyjne, niszowe wyszukiwarki czy serwisy społecznościowe. Człowiek od wszystkiego nerd e-commerce. Kolejna działalność była związana z prowadzeniem agencji marketingowej Image Design z ramienia Inkubatorów przedsiębiorczości. Przedsięwzięcie prowadzone wraz z Krzysztofem Król i kilkoma współpracownikami. Ten projekt ostatecznie przekształcił się w pracę na stanowisku e-commerce managera w spółce PUH Ka-Ja gdzie przez 3 lata z sukcesem rozwijaliśmy kilka projektów. Mogę powiedzieć, że ten okres pracy zawodowej był skoncentrowany na obsłudze małej ilości klientów ale w zakresie 360’ - począwszy od planowania budżetów marketingowych przechodzą poprzez optymalizację współczynników konwersji a na analityce kończąc. Bezpośrednio prowadziłem lub koordynowałem prace SEO, Google Ads, Social Media Marketing czy RTB. Zacząłem specjalizować się już tylko w prowadzeniu kampanii PPC oraz analityce internetowej. Przeprowadzając się do Krakowa podjąłem pracę na stanowisku specjalisty Google Ads w agencji Semahead gdzie przez półtorej roku obsługiwałem kluczowych klientów firmy. Specyficzny mikroklimat firmy oraz możliwość współtworzenia projektów Interia oraz Bauer dużo mnie nauczyły. Realizowane przeze mnie kampanie były wyróżnione przez Google. Od 2017 roku współtworzę dział w firmie Delante prowadzący kampanie Google Performance Marketingu. W niecały rok czasu udało nam się przygotować skuteczne, zaawansowane narzędzia oraz procesy umożliwiające kompleksową obsługę klientów firmy w zakresie reklamy Google Ads oraz PPC. Aktualnie dział PPC w Delante tworzę prowadząc działalność Adrian Andrzejczyk Performance Marketing.

Prywatnie...

Kampanie Google Ads oraz marketing internetowy to moja praca ale i pasja. Rozwijam różne poboczne projekty jak szkolenia z ramienia Semahead, Delante czy prywatnych uczelni WSZIB czy WSEI. Po pracy w sezonie jesienno letnim oddaję się swojej drugiej pasji czyli kolarstwu szosowemu - raczej długodystansowemu. Biję swoje kolejne rekordy i planuję następne starty w zawodach. Możesz mnie spotkać na tatrzańskich szlakach a może i na którymś ze szczytów. Trekking i podróże czasami łączę z biegami górskimi (o ile w tym czasie fizjoterapeuta nie stwierdzi inaczej). W planach na najbliższe lata mam udział w ultramaratonie 1008 Bałtyk Bieszczady Tour czy może za kilka lat w imprezach typu RAAM (Race Across America :D). Moje przygotowania i starty możesz obserwować na Stravie i endomondo.

Copyright anndrzejczyk.com.pl
Strona korzysta z plików cookies