O Mnie

Jestem specjalistą ds. Analityki internetowej i Performance Marketingu zawodowo związanym z branżą od 2009 roku. Swoją wiedzę zdobyłem epirycznie jak również na studiach oraz licznych szkoleniach i kursach. Stale się rozwijam podnosząc kwalifikacje. Obecnie współpracuję z prywatnymi uczelniami w Krakowie, indywidualnymi przedsiębiorcami jak i freelancerami prowadząc dedykowane kursy i szkolenia.

Współpraca z Uczelniami Wyższymi w Krakowie

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą w tym zakresie to zachęcam do kontaktu.

Logo uczelni Kraków Logo uczelni Kraków

 

 

 

Specjalizacja i wyróżnienia

Jestem oficjalnym partnerem Google Ads. Posiadam wszystkie aktualne certyfikaty Google Ads, Analytics oraz Google Marketing Platform. Moje działania były wyróżniane na Google Premier Awards. 

Google Partners Program

Moja misja i cele.

Prywatnie…

Zarządzanie marketingiem, analityka, badania marketingowe, kampanie marketingowe to moja praca ale i pasja. Rozwijam różne poboczne projekty jak szkolenia z ramienia Semahead, Delante czy prywatnych uczelni WSZIB czy WSEI. Po pracy w sezonie jesienno letnim oddaję się swojej drugiej pasji czyli kolarstwu szosowemu – raczej długodystansowemu. Biję swoje kolejne rekordy i planuję następne starty w zawodach. Możesz mnie spotkać na tatrzańskich szlakach a może i na którymś ze szczytów. Trekking i podróże czasami łączę z biegami górskimi (o ile w tym czasie fizjoterapeuta nie stwierdzi inaczej). W planach na najbliższe lata mam udział w ultramaratonie Race Around Poland (RAP), Paris – Brest – Paris i RAAM (Race Across America). Moje przygotowania i starty możesz obserwować na Stravie i YT