Ozark is a portfolio theme designed for all types of creative websites. It was built based in the latest trends in design style and typography choices.

Address

63739 Street B:9 City, Country

Phone

1-900-333-333

Race Around Poland 2021

Race Around Poland

W dniach od 24 sierpnia do około 2 sierpnia będę mierzyć się na ultra dystansie 3600km w zawodach Race Around Poland. To najdłuższy wyścig ultra-kolarski w Polsce. Należy podkreślić formułę to będą zawody a nie rajd z limitem czasu 12 dni przy minimum 300 km dziennie. Planuję przejechać około 450km dziennie kończąc całość w 8 dni – to powinno odzwierciedlać moje maksymalne możliwości fizyczne i mentalne. Niestety aby nie było zbyt kolorowo od kilku dni zmaga się z kontuzją kolana. Jestem po wizycie u fizjoterapeuty a cały wyścig stoi pod znakiem zapytania. W sobotę wystartuję to pewne, jednak czy do jadę tego już nie wiem. Może się okazać, że odpuszczę na odcinku górskim gdzie trzeba włożyć więcej siły i kolano może tego nie przetrwać. Nie chcę też robić sobie niepotrzebnej furtki do zejścia z trasy po pierwszych kryzysach. Na trasie liczącej 3600km z limitem 10dni będzie ich z pewnością bez liku. Mój dotychczasowy najdłuższy wyścig to 1008km w Bałtyk Bieszczady Tour z czasem 40h. Co się dzieje z organizmem po 40h wysiłku nie wiem… ale mam zamiar to sprawdzić 🙂 Zachęcam do śledzenia na żywo pod linkiem: https://rap.1008.pl/

Startuję w sobotę 24.07 o godzinie 11:00

Oficjalny hasztag #raceap21, start o godzinie 11:00, start ostry o godzinie 12:00. Startuję w kategorii solo unsupported czyli jadę sam bez żadnego wsparcia. Więcej informacji o samym wyścigu oraz grupach możecie znaleźć na: https://racearoundpoland.pl/.

Zachęcam do śledzenia relacji na facebook oraz instagramie. Tym razem nie zabieram GoPro a całą dokumentację zapewnia Xiaomi.
Pozdrorower!

Race Around Poland 2021

Adrian Andrzejczyk

High Performance Marketing

All Author Posts