Dodaj rekomendację

Dodaj opinię o mojej firmie i pomóż kolejnym klientom w dokonaniu wyboru. Poniżej znajdziesz przykładowe rekomendacje.

Rekomendacja współpracy

Łukasz Różalski Dyrektords. e-commerce GRODNO S.A.

"Adrian jest fachowcem w obszarze szeroko rozumianego SEM. Miałem przyjemność współpracować i Adrian dał się poznać z bardzo dobrej strony. W naszej współpracy nie brakowało zaangażowania, wiedzy merytorycznej i wysokiej kultury osobistej. Cieszę się że mogłem na swojej drodze zawodowej poznać Adriana. Przy okazji wyszło na to, że mamy wspólne hobby - rower :) Polecam Adriana wszystkim osobom, które chcą pracować z profesjonalistami o ugruntowanej zaawansowanej wiedzy"

Rekomendacja współpracy

Andrzej BrandtHead of PPC w Semahead

"Specjalista SEM najwyższej ligi! Wyspecjalizowany w efektywnej pracy z e-commercami, zorientowany analitycznie i zawsze otwarty na testowanie wszystkich dostępnych rozwiązań. Adrian przykłada ogromną wagę do detali i do ścisłej pracy z biznesem klienta. To połączenie powoduje, że prowadzone przez niego kampanie są zawsze doskonale optymalizowane. Bardzo mocno polecam!"

Rekomendacja współpracy

Kinga Smardz-GawłowskaWłaściciel firmy w Borcas

"Świetna współpraca i co ważniejsze jej realne efekty! Wysoki poziom świadczonych usług i profesjonalne podejście do klienta. Polecam działania z Adrianem, bardzo przyjemny kontakt, duża elastyczność . Z chęcią odpowiada na wszystkie nurtujące pytania."

Kompleksowe zarządzanie marketingiem

Tomasz Teper - właściciel iSport.pl

"Jestem zadowolony z efektów naszej pracy. Po 3 miesiącach uruchomiliśmy nową stronę firmową wraz z platformą sprzedaży. Jesteśmy na etapie prowadzenia działań promocyjnych. Polecam współpracę z Adrianem ze względu na jego profesjonalizm i kompleksowe holistyczne podejście."

logo isport
Rekomendacja współpracy

Karolina Sztyler (Ochała)CEO Beeontree

"Miałam przyjemność wspólnie z Adrianem realizować przez ostatnie dwa lata kampanie SEM dla
Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Adrian skrupulatnie pracuje na danych, systematycznie dąży do założonych celów biznesowych. Komunikacja podczas prowadzenia projektów przebiega w bardzo płynny sposób. Jeżeli zależy Państwu na osiągnięciu szybkich efektów i wykorzystaniu maksymalnego potencjału z posiadanego budżetu - zdecydowanie włączcie Adriana do zespołu."

Rekomendacja współpracy

Jarosław Pielak-TralewiczCEO Eurooffice.biz

"Serdecznie polecam współpracę z Panem Adrianem - Wieloletnia współpraca przyczyniła się do dużych wzrostów a wszystko dzięki ogromnej wiedzy z zakresu płatnych reklam i narzędzi analitycznych. Ogromne doświadczenie w różnych branżach pozwala analizować skuteczniej i na ich podstawie tworzyć skuteczne kampanie. Swoją ogromną wiedzę stara się przekazać w jak największym stopniu. Dziękujemy."

Rekomendacja współpracy

Co-founder, Digital marketing specialistNazwa firmyBerry Fish Ltd.

"Adrian to jeden z najbardziej kompetentnych specjalistów SEM z jakimi miałem okazję współpracować w ciągu blisko 10 lat w branży. Poza dużą wiedzą operacyjną potrafi też zarządzać zespołem i wypracować dobre, osobiste relacje z klientami. Polecam współpracę z Adrianem zarówno agencjom jak i klientom. Jest również odpowiedzialnym kolega, na którym można polegać."

Rekomendacja współpracy

Beata WinszePrezes w AMNO Sp. z o.o.

"Miałam krótką sposobność pracować z Panem Adrianem. Pragnę zarekomendować jego osobę wszystkim tym, którzy szukają specjalisty bez zbędnej filozofii, a z dużym zaangażowaniem i wiedzą w zakresie Facebook Ads i Google AdWords."

Rekomendacja współpracy

Mateusz KarasińskiLITEX Promo Sp. z o.o.

"Adriana cechuje efektywność, doświadczenie i świeże podejście do realizacji kampanii SEM i Facebook ADS. Podczas współpracy udało nam się zrealizować parę skutecznych projektów. Jeśli potrzebujesz doświadczonego człowieka z głową pełną pomysłów to dobrze trafiłeś. Polecam."

Rekomendacja współpracy

Jędrzej GołębiewskiMarketing Specialist Lubawa Group

"Współpraca z Adrianem przebiegała wzorowo na każdym etapie. Ma głowę pełną pomysłów, a do ich realizacji przystępuje z należytą starannością. Jego umiejętności poparte są sporym doświadczeniem w branży! Polecam Adriana jako eksperta w dziedzinie SEM."

40

Rekomendacji

Posiadam ponad 40 rekomendacji na Linkedin

2009

Rozpoczęcie działalności

Pracuję w marketingu nieprzerwanie od 2009 roku

198

Projektów

Obsługiwałem w zakresie marketingu blisko 200 firm

3

Nagrody

Moje kampanie były wyróżniane przez Google

Rekomendacja współpracy

Rafał PacuraCo-founder ROXX Media

"Z czystym sumieniem polecam Adriana jako specjalistę od strategii i promocji w sieci. Mieliśmy okazję pracować przy kilku projektach. Adrian wykazuje się dogłębną analizą tematu, wnikliwym zbieraniem jakościowych danych ich rzetelnym badaniem i w końcu opracowaniem skutecznych form i mechanizmów promocji oraz reklamy.

Wszystkie projekty jakie prowadziłem z Adrianem zarówno te jednorazowe jak i wielomiesięczne zawsze obejmowały regularną bieżąco komunikację na wysokim poziomie oraz cykliczne bardzo, bardzo szczegółowe raporty.

Polecam, na pewno się nie zawiedziesz! :)"

Rekomendacja współpracy

Agnieszka KrawczykMarketing Manager CODETE

"Adrian to bardzo dobry specjalista z zakresu Google Ads i Analytics. Bezproblemowy i natychmiastowy kontakt, przejrzyste warunki współpracy, a także fachowe porady i cenne wskazówki. Rekomenduję Adriana szczególnie do prowadzenia kampanii Google Ads (GDN, remarketing, kampanie wizerunkowe)."

Rekomendacja współpracy

Michał NowakPrezes Salwis

"Adrian prowadził naszą kampanie adwordsów. Polecam współpracę z Adrianem, działał bardzo szybko przy zmianie kampanii na inne usługi firmy Salwis."