Ozark is a portfolio theme designed for all types of creative websites. It was built based in the latest trends in design style and typography choices.

Address

63739 Street B:9 City, Country

Phone

1-900-333-333

Usługi

Aby móc skutecznie realizować cele marketingu uważam, że należy go prowadzić w zgodzie z koncepcją Performance Marketing Managementu. Podstawowe idee ten koncepcji zawarłem poniżej:

  1. Performance – to działania efektywnościowe ale też analityczne. Koncentruję się na zwiększaniu ROI poprzez optymalne wykorzystanie reklam płatnych, pozycjonowania stron, marketing automation, social media marketingu itp. a wszystko zamknięte w obszarach data driven i analityki
  2. Marketing na marketing patrzę długofalowo. Musimy zadbać o silny brand i odpowiednią komunikację marketingową. Ma to bezpośrednie przełożenie na efektywność działań we wszystkich kanałach. Rozpoznawalny brand i wyższy awareness zwiększa współczynnik konwersji, ma wpływ na ranking w algorytmie Google. 
  3. Management – to wszystko zawieramy w strategii marketingowej na każdym z jej obszarów. Decyzje podejmuję w oparciu o dane w myśl koncepcji data driven. 

Poprzez współpracę z zaufanymi agencjami jestem w stanie zaoferować kompleksowe usługi wsparcia sprzedaży na praktycznie dowolnym etapie życia projektu. 

Moją ofertę stanowią usługi z zakresu konsultacji. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.